Na stadionu Markéta zněl Marsz, marsz, Dąbrowski

11.9.2024 Je rozhodnuto. Úterní závod ME dvojic v kategorii do 250 ccm vyhrál sice německý tým, ale v celkovém pořadí se nejlépe umístili Poláci. A tak nad stadionem zněla nejen německá hymna, ale také Marsz, marsz, Dąbrowski zlatým medailistům. Medaile předával Jury prezident Piotr Szymański.

Čeští jezdci se umístili v závodě na šestém místě, to ale jejich celkovou příčku nevylepšilo a celkově skončili na 7. místě. Stříbrní medailisté byli jezdci z Velké Británie, kteří v závodě obsadili třetí příčku. A bronzová medaile patřila Němecům, kteří ovládli pražský závod. Jízdy byly vyrovnané, jezdci šli do všech soubojů naplno a celkově byl závod pěknou podívanou.

A nyní nás čeká téměř měsíční přestávka a poté nás čeká 55. ročník Memoriálu Luboše Tomíčka (bližší informace zde)!