Aktuality
Foto Extraliga 16.9.2014 - Praha vs. Slaný
Pondělí, 22 Září 2014 16:21
Extraliga 16.9.2014 - Praha vs. Slaný
AdmirorGallery

autor: Michal Kohout a Jan Neruda
 
Markéta postoupila do finále
Čtvrtek, 18 Září 2014 09:02

Cereas Slaný odstoupil z extraligy, odvetné semifinále se tedy nepojede, což pro AK Markéta znamená jediné - postup do finále.

O termínech finálového dvojzávodu proti Zlaté přilbě Pardubice bude rozhodnuto během několika nadcházejících dní.


 
Finále Mistrovství ČR jednotlivců se pojede 6.10. od 18:00
Středa, 17 Září 2014 11:58


 
Markéta zvládla vstup do semifinále
Úterý, 16 Září 2014 19:07

Po vyrovnaném úvodu závodu zlomil AK Markéta první semifinálový závod ve svůj prospěch a vyhrál první semifinálový závod 50:43. To znamený sedmibodový náskok do odvety, která se měla jet zítra ve Slaném. Avšak tamější dráha není připravena, a tak se bude hledat jiné datum.

Markétu táhli zejména Troy Batchelor, jenž přišel o neporazitelnost až ve čtrnácté jízdě, a Peter Kildemand, který jako vždy bavil diváky divokou jízdou. Přidali se ale i další, potěšilo hlavně sedm bodů Ondřeje Smetany, jenž dostal nezvyklou porci šesti jízd místo potlučeného Martina Gavendy. 

AK Markéta: 50 bodů
1 Troy Batchelor 13 (3,3,3,2,2)
2 Zdeněk Holub 5+1 (1,3,0,1*)
3 Josef Franc 7+1 (3,2*,R,2)
4 Matěj Kůs 8+1 (1,3,2,2*)
5 Peter Kildemand 10+2 (2,3,3,1*,1*)
6 Ondřej Smetana 7+1 (2,0,2*,0,1,2)
7 Martin Gavenda 0 (Fd)

Cereas Slaný: 43 bodů
8 Jan Holub 5 (0,0,2,3)
9 Martin Málek 4+1 (2,1,1*,R)
10 Eduard Krčmář 9 (2,2,1,1,3,R)
11 Robert Kościecha 1+1 (R,Fd,1*,0)
12 Sebastian Ulamek 17 (3,3,2,6,0,3)
13 Roman Čejka 4 (3,1,Fd,-)
14 Michal Dudek 3 (1,1,-,1)


 
Finalisté Grand Prix na Markétě
Pondělí, 15 Září 2014 07:59

AK Markéta v úterý na druhý pokus vstoupí do semifinále domácí extraligy a Tomáš Topinka k závodu proti Cereasu Slaný nominoval silné družstvo včetně dvou finalistů sobotní Nordické Grand Prix Petera Kildemanda a Troye Batchelora.

Kildemand ve Vojensu zářil jako divoká karta a ze všech jezdců v závodě nasbíral nejvíce bodů, i přesto že skončil až třetí, stálý jezdec Batchelor prožívá v elitním cyklu vydařenou druhou polovinu sezony a už se dokonce probil do nejlepší osmičky.

Spolu s nimi samozřejmě nechybí ani Zdeněk Holub, Matěj Kůs, kteří se solidně předvedli minulý týden při Memoriálu Luboše Tomíčka, a Josef Franc. Šanci znovu dostává Martin Gavenda, poslední volnou vestu tentokrát manažer přiřkl Ondřej Smetanovi.

Cereas Slaný udělal proti prvnímu závodu, který byl předčasně ukončen, jedinou změnu, když potlučeného Jakuba Jamróga, jenž ve Slaném při tréninku ošklivě upadl, nahradí zkušený Robert Kościecha.

Závod začíná v 18 hodin.

AK Markéta Praha
1 BATCHELOR Troy
2 HOLUB Zdeněk
3 FRANC Josef
4 KŮS Matěj
5 KILDEMAND Peter
6 SMETANA Ondřej
7 GAVENDA Martin

AK CEREAS Slaný
8 HOLUB Jan
9 MÁLEK Martin
10 KRČMÁŘ Eduard
11 KOŚCIECHA Robert
12 ULAMEK Sebastian
13 ČEJKA Roman
14 DUDEK Michal


 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 4 z 24